Social Icons

piektdiena, 2012. gada 26. oktobris

Liepājā mācās runāt mīlestības valodās

Viesnīcas “Europa City Amrita” telpās bija pulcējušies liepājnieku ģimeņu pāri – vīri un sievas, kuri piedalījās sarīkojumā “Runāsim mīlestības valodās”.

Tā ir programma, kas aptver trīs Latvijas pilsētas – Daugavpili, Liepāju un Jelgavu. Rosinātājs ir Adventistu baznīcas bīskaps Viesturs Reķis ar sievu Valdu. Pasākums “Runāsim mīlestības valodās!” izveidots, pievēršot uzmanību Latvijas ģimenēm, tam, ka ļoti bieži vistuvākie cilvēki, kas dzīvo zem viena jumta, pārāk maz uzmanības velta viens otram. 

“Šāda veida pasākums ļauj pāriem bagātināties, uzlabot attiecības. Tā nav terapija tiem, kas nesatiek savā starpā, tā ir iespēja pavadīt kopā laiku tiem, kuriem ir labas attiecības,” sacīja Dagnija Roderte, kura kopā ar vīru – Liepājas Adventistu draudzes mācītāju Ivo Rodertu – vadīja nodarbību liepājnieku grupai. Sākumā sanākušie, īpaši jau vīri, bažījās, vai tik nebūs parasta lekcija, taču, nē – drīz visi tika aicināti piedalīties piecās meistardarbnīcās, kurās pašiem bija jādarbojas. Sanākušie pāri atzina, ka viņiem ļoti patika gan deju nodarbība, kurā mācījās dejot valsi, gan dāvanu darbnīcā, kurā sievas gatavoja kārumus saviem vīriem, savukārt viņi meistaroja apsveikuma kartītes.

Daina Meistere, “Kurzemes Vārds”
Egona Zīverta foto
Pārpublicēts no www.liepajniekiem.lv

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

 
Blogger Templates